Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Vážení a milí rodiče, 
naše KROUŽKY slaví letos krásné životní jubileum.

Už 20 let rozvíjíme talent dětí a jsme rádi, že díky naší práci mohou smysluplně trávit svůj volný čas.

Chtěli bychom toto výročí oslavit společně s vámi a proto jsme se rozhodli zrealizovat velký Česko - Slovenský florbalový turnaj, který bude pro nás tím nejkrásnějším dárkem.

Organizace akce se ujala kroužková pobočka v Brně, jejíž zaměstnanci mají s pořádáním podobných akcí bohaté zkušenosti.

Více o KROUŽKÁCH ZDE.

DOPRAVA A UBYTOVÁNÍ


DOPRAVA: Děti dopraví do Brna smluvní partner České dráhy a.s., dopravu po Brně zajistí Dopravní podnik města Brna a.s.

Děti odjíždí s lektory a personálem KROUŽKŮ z měst, kde probíhají jejich kroužky florbalu (Praha, Plzeň, Pardubice, Olomouc, Ostrava, Zlín a Bratislava).

Rodiče se na místo konání dopravují sami.

Organizační informace týkající se dopravy obdrží rodiče emailem od lektorů a také organizátorů nejpozději týden před akcí.

 

UBYTOVÁNÍ: Děti, které se účastní turnaje jako hráči, mají zajištěné ubytování po celou dobu konání turnaje ve 4 partnerských školách v Brně (každá škola má kapacitu ubytování cca 200 dětí).

Děti budou ve školách ubytované dle regionu a školy, tzn.že děti z např.z Olomouce budou ubytované v jedné škole společně se svými kamarády.

Po celou dobu bude s dětmi přítomný a ubytovaný jejich lektor a další organizátoři z poboček, kteří zajistí bezpečnost dětí a budou je mít po celou dobu na starosti.

Ubytování s týmem platí pro všechny děti. Chtěli bychom se z organizačních důvodů vyvarovat toho, aby rodiče děti na turnaj vozili. Je důležité získat týmového ducha společným pobytem :)

O děti se nemusíte bát, jejich bezpečnost ve školách zajistí dostatek osob.

V neděli po skončení turnaje pojedou děti, které nebudou mít zajištěný odvoz rodičů stejnou cestou zpět do místa, odkud přijely - tzn.vlakem, za doprovodu lektora.

 

S SEBOU: Děti musí mít vlastní karimatku a spacák. Vše potřebné naleznete níže v odkazu "Důležité dokumenty ke stažení" v dokumentu Seznam věcí na ČSFT.

 

STARTOVNÉ:  Startovné ve výši 500 Kč musí být ohrazeno do 1.12.2019. Bez uhrazeného stratovného není možná účast dítěte na turnaji.

Storno poplatek: V případě odhlášení dítěte:                                                       Do 1.12.2019 je storno poplatek 0 Kč        Po 1.12.2019 je storno poplatek 500 Kč 

 

DŮLEŽITÉ DOKUMENTY: Pro zajištění všech organizačních záležitostí a bezpečnosti dětí je třeba je vyplnit všechny potřebné dokumenty, kde budou uvedeny informace, které bychom měli znát.

 

DŮLEŽITÉ DOKUMENTY KE STAŽENÍ:

Důležité informace o dítěti - jedná se informace o dítěti, abychom mohli zajistit základní zvyklosti, které má z domova

Posudek o zdrav. způsobilosti dítěte - nutné nechat potvrdit ošetřujícím lékařem dítěte - bez tohoto dokumentu není účast dítěte na turnaji možná! Dokument vyžadujeme z bezpečnostních důvodů a ochrany zdraví dítěte. Dokument je nutné odevzdat lektorovi do 12.12.2019 !!! V nejzazším případě v den odjezdu na turnaj, tedy 13.12.2019.

Prohlášení o bezinfekčnosti - potvrzuje rodič v den odjezdu na turnaj, dokument odevzdává lektorovi v den odjezdu

Seznam věcí na ČSFT - seznam věcí pro hráče na 3 dny

Všechny dokumenty ke stažení najdete ZDE.

 

UBYTOVÁNÍ PRO RODIČE A NÁVŠTĚVNÍKY (MIMO HRÁČE) Rodiče a rodinní příslušníci, kteří chtějí přijet podpořit děti na turnaj, si zajišťují ubytování v místě konání turnaje sami.

Vám všem nabízíme možnost ubytování za zvýhodněnou cenu v našich partnerských hotelech:

1) Orea Hotel Voroněž ****

Zvýhodněné ceny platí pouze do 3. 12. 2019:

  • Jednolůžkový pokoj:      950,- Kč / pokoj / noc
  • Dvoulůžkový pokoj:       1.110,- Kč / pokoj / noc
  • Přistýlka v DBL:                 500,- 

Uvedená cena je vč.DPH a zahrnuje i snídani formou bufetu.

 

2) Orea Hotel Voroněž 2 ***

Zvýhodněné ceny platí pouze do 3. 12. 2019:

  • Jednolůžkový pokoj:      890,- Kč / pokoj / noc
  • Dvoulůžkový pokoj:       1.050,- Kč / pokoj / noc
  • Přistýlka v DBL:                 500,- Kč

Uvedená cena je vč.DPH a zahrnuje i snídani formou bufetu.

 

3) Hotel Vista

Rezervaci si lze vytvořit přes e-mail recepce@vista-hotel.cz nebo telefonicky +420 541 217 088. je nutné uvést, že jste účastníky flotbalového turnaje.

Pokoj si lze zarezervovat online ZDE. Pro zvýhodněnou cenu je nutné zadat kód Florbal2019.

Vzájemná spolupráce

Tímto bychom Vás rádi nejen pozvali na tuto jedinečnou akci, ale také Vás požádali, zda byste měli zájem se na akci nějakým způsobem podílet.

Ať už formou dárků pro děti, reklamními službami v rámci Vaší společnosti, pomoci s organizací během samotné akce či jakýmkoliv jiným způsobem.

Vzhledem k opravdu širokému rozsahu akce uvítáme jakoukoliv pomoc.

Je-li pro Vás plánovaná akce zajímavá a rádi byste přidali ruku k dílu, neváhejte kontaktovat pana Luboše Kaloudu z brněnské pobočky na tel.: 776 878 474 nebo emailu: lubos.kalouda@krouzky.cz.

Bude vám v tomto ohledu plně k dispozici.

Děkujeme.